Akdeniz Turları

BUKTRV5
Akdeniz ve Adriyatik Turları

Doğu Anadolu, tarihin ve Akdeniz ve Adriyatik Denizler herhangi bir ziyaretçinin ilham kaynağı olacak seyir ihtişamı Cebelitarık Rock Batı Medeniyeti evidir.

Akdeniz doğanın zafer için bir sığınak ve tarihin gerçek bir hazine hem büyüleyici olduğunu. Her hedef ve kendisini bir yolculuktur.

Cruise bir dizi yolculukları sunuyoruz. Yunan Adaları, Antik Türkiye, Kutsal Topraklar’a veya yolculuk Batı bölümü Seçin ve İspanya, Fransa ve İtalya yer alıyor. Akdeniz’de seyir genellikle ayıran çizgi olarak İtalya ile iki farklı coğrafi bölgelerde düşünülür.

Genişletilmiş bir Akdeniz kruvaziyer sadece Batı Akdeniz ve Doğu Akdeniz’de, genellikle Barcelona başlayan ve Yunanistan veya Türkiye veya tersten tabii biten hem de bağlantı noktalarını birleştiren bir seyir tatildir.

Küçük gemi yolculukları, keşif yolculukları, uzun boylu gemi Akdeniz yelken yolculukları, Akdeniz lüks yolcu hatları, bütçe yolculukları, kısa yolculukları ve daha bir dizi Akdeniz’in beş yıldızlı yolculukları: dahil olmak üzere birçok dikkate Akdeniz kruvaziyer seçeneği vardır!

Avrupa’nın en büyük şehirleri ve en iyi çare alanları İspanya, Fransa ve İtalya’nın güneş pişmiş sahilleri boyunca bulundu ve hiçbir Yunan Adaları cazibesini inkar olduğunu vardır. Akdeniz güzergah üzerinde çağrı her liman görkemli sanat ve mimarisi ve muhteşem yemek, iyi şarap ve sofistike bir atmosfer sunmaktadır.

İspanya ve Fransa’da artı İtalya’nın güney kıyıları boyunca adalar ve limanlar, Batı Akdeniz kabul edilir ve çoğu yolculukları kalkıyor ve Barcelona ya da Roma dönecektir.

Doğu Akdeniz yolculukları İtalya, Yunanistan, Türkiye ve Adriyatik boyunca şehirler odaklanın. Bu güzergahlar genellikle yola veya Roma, Venedik ve Atina’ya dönmek.

İtalya her Akdeniz güzergah odak noktasıdır ve Venedik hiçbir ziyareti Grand Canal romantik gondol sürüş ve San Marco Meydanı adımlarında olmadan tamamlanmış sayılmaz. Yakın onun handblown Venedik cam ünlü Murano şehir bulacaksınız.

Napoli, Pompei harabelerini ziyaret için yolda muhteşem Amalfi Coast sürücü ve Floransa’da, Rönesans sanat harikaları bulacaksınız. Roma şehir turu, Kolezyum ve Trevi Çeşmesi gibi birçok ünlü simgelerinden kapsayacak artı çoğu insan da Michelangelo’nun inanılmaz fresk tavan görüntülemek için Vatikan ve Sistine Şapeli ziyaret ilgilendi.

Fransa’da Monte Carlo, onun güzel sahil manzaraları ve Grand Casino ile dünyanın en zengin şehirlerinden biri bulacaksınız bir cazibe-görmek gerekir. Barcelona’nın Las Ramblas Avrupa’nın en ünlü yürüyüş alanlarından biridir ve Picasso Müzesi ziyaret ettiğinizden emin olun.

Dubrovnik Adriyatik mücevher olduğunu. Denize açılan ve yakından kümelenmiş binalar kasaba içine surlar, çoğunlukla beyaz duvarlar ve parlak kırmızı çatılarının attired ile kentin eski şehir, çevresinde duvarlı olduğunu. Roland’ın Sütunu, Çan Kulesi, ya da Eski Liman gibi, seyir kasaba mekanlarını keşfetmek. Şehir dışında, Lapad veya Banje plajları berrak sularda yüzebilirsiniz. Veya İtalya’ya batı şehrin, plajlar bir görünüm için Dağı Srd üstüne kafa ve.

Kuşadası, Türkiye Efes antik kalıntıları turları için kalkış noktası ve İstanbul’a her gezi, birçok çarşıları birinde Sultanahmet Camii ziyareti ve alışveriş için ekstra zaman ve pazarlık içermelidir.

Atina ve İstanbul’a ek olarak, Yunan Adaları konsantre seyir güzergahları Santorini ve Mikonos adalarında renkli, sevimli beyaz badanalı köyleri sunacak. Ayrıca, Rodos, Katakolon ve Corfu Ortaçağ sokakları, büyüleyici antik kalıntıları ve muhteşem plajları ile şirin köylerinden bol vardır.

Avrupa’nın en büyük sahil şehirleri Akdeniz’de bulunmaktadır. Tek yönlü güzergahlar arama en popüler limanları arayabileceğiniz ve hatta bir gecede limanda bu muhteşem ve tarihi yerleri keşfetmek için size daha fazla zaman vererek edebilir. İyi havaalanları ile büyük şehirlerde tüm yakın biniş ve iniş limanları olarak kullanılabilir.

Akdeniz olumlu hava sunuyor yana, yılın herhangi bir zamanında orada yolculukları bulmak mümkündür; Ancak, Akdeniz’deki en kalkışlar Mayıs ve Ekim ayları arasında yelken açacak. Bu yaz ortasında oldukça sıcak olur, bu nedenle bazı cruise Ekim’e geç Ağustos ayında tekrar o anda Kuzey Avrupa’ya gemilerini konumlandırmak ve Mayıs ayı boyunca Akdeniz ve Haziran başında konsantre ve.

Akdeniz yolculukları kalkıyor ve en büyük şehirleri en popüler olmak, hemen hemen her noktasına dönebilirsiniz. Barcelona, ​​Roma (Civitavecchia), Venedik, Atina ve İstanbul’dan gidiş-dönüş ve tek yönlü hem de güzergahlar vardır. Hemen hemen tüm büyük cruise Holland America Line, Fred Olsen, Princess Cruises, Royal Caribbean International, Celebrity Cruises, Norveç Karayip Line, Regent Seven Seas, Okyanusya Cruises, P & O, Seabourn, Cunard Line, Silversea, Costa Cruises de dahil olmak üzere Akdeniz limanlarına yolculukları sunuyoruz ve Windstar.

Birçok cruise İngiltere bölgesel şehirlerden uçak biletini içeren ve bazı tur ve konaklama elemanlarına sahip Akdeniz sineği kruvaziyer paketleri yanı sıra İngiltere’den uçuşa yolculukları var.

Seyir Planları 7-14 gece arasında olabilir. Ayrıca Cruise Seç terzi size seyir güzergah iki ucunda muhteşem şehirler keyfini böylece ön yolcu ve post-cruise otel paketi yapılmış düşünmelisiniz; aksi takdirde sadece aracılığıyla geçmek gerekir. Cruise Seç da bu ülkelerin iç götürecek sık sık tren yolculuğu da dahil olmak üzere kara tur uzantıları, sunuyoruz.

Cruises in the Mediterranean and the Adriatic

 • Mediterranean, Costa Diadema

  Civitavecchia, Italy; Livorno for Florence / Pisa, Italy; Savona; Marseille; Barcelona; Palma de Mallorca; Civitavecchia, Italy

  10 Mar 16 for 7 nights

  Cruise only
  from
  £279 pp
  Costa Diadema
 • Mediterranean, MSC Preziosa

  Genoa; Civitavecchia, Italy; Palermo; Valetta (Malta); Barcelona; Marseille; Genoa

  27 Mar 16 for 7 nights

  Cruise only

  MSC Preziosa
 • Mediterranean, Costa Diadema

  Savona; Marseille; Barcelona; Palma de Mallorca; Civitavecchia, Italy; Livorno for Florence / Pisa, Italy; Savona

  26 Mar 16 for 7 nights

  Cruise only
  from
  £399 pp
  Costa Diadema
 • Europe, MV Aegean Odyssey

  Amman; Petra; Aqaba; At sea; Suez Canal; Limassol; Antalya; Rhodes; Kusadasi; Mykonos, Greece; Santorini; Athens / Piraeus

  19 Mar 16 for 18 nights

  £2850 pp
  MV Aegean Odyssey
 • Mediterranean, MSC Preziosa

  Marseille; Genoa; Civitavecchia, Italy; Palermo; Valetta (Malta); Barcelona; Marseille

  19 Mar 16 for 7 nights

  Cruise only

  MSC Preziosa
 • Mediterranean, Costa Diadema

  Savona; Marseille; Barcelona; Palma de Mallorca; Civitavecchia, Italy; Livorno for Florence / Pisa, Italy; Savona

  12 Mar 16 for 7 nights

  Cruise only
  from
  £279 pp
  Costa Diadema
 • Mediterranean, Costa Pacifica

  Marseille; Ajaccio; Cagliari; La Valletta (Malta); Civitavecchia, Italy; Savona; Marseille

  27 Mar 16 for 7 nights

  Cruise only
  from
  £349 pp
  Costa Pacifica

Comments are closed