Cruise Kiralama

Cruise Gemisi KiralamakBUKTRV5Siz sadece hayal edin, bizde hayallerinizi gerçekleştirelim

Her boyutta gruplar için yolcu gemisi kiralamanız artık mümkün. Size seçkin, özel fırsatlarla dolu Cruise gemisi kiralama imkanlarını sunuyoruz. Satış veya tanıtım programlarınız için 500 Staterooms veya küresel bir kongre için 2500 oda ihtiyacınız olsun, Artık endişelenmenize gerek yok! tamamiyle size özel charter cruise gemisinde güvenlik ve gizlilik sağlanarak katılımcılarınızla birlikte olağanüstü, benzersiz ve prestijli unutulmaz bir deneyim sahibi olabilirsiniz.

Cruise Gemisi Kiralama Türleri

Toplantılar, Konferanslar veya Kongreler

Kiralayabileceğiniz Cruise gemisinde konferans ve toplantılarınızı yapabilir ve geminin tüm olanaklarından faydalanabilirsiniz. Hatta Cruise gemisi bütün özel kullanımı gerektiren kurumsal ya da küresel toplantılarınız için mükemmel bir mekandır. Örnek olarak, yönetim kurulu toplantılarınız için sadece size özel bir yat kiralamak artık mümkün, Cruise gemisi kiraladığınız takdirde, bayi veya franchise toplantılarınız için salonlar, dinlenme odaları tamamiyle hizmetinizde olacaktır. Veya genel fonksiyon alanlarına ihtiyaç duyulabilecek hükümet toplantıları, Belediye toplantıları veya Parti toplantıları için özel paketleri hizmetinize sunabiliriz.

7082star-cruise-bannerÖzel Teşvik ve Seyahat Programları

Sadece sizin için özelleştirilmiş bir gemide elit bir grubun parçası olmak, yıldız gibi karşılanmak ve hizmet almak katılanları motive edebileceği gibi organizasyon sahiplerinide erişilmez kılacaktır. Böyle hazırlanmış bir seyahat herkes için büyük ve unutulamayacak bir ödüldür. (Örnek: Cruise gemilerimiz Birçok Banka ve sigorta vede yüksek teknoloji şirketlerine ev sahipliği yapmıştır.)

Limanda Cruise Gemisi Kiralama

Bir liman kentinde aciliyet gerektiren hallerde ilave konut ihtiyacı sadece yolcu gemileri kullanılarak sağlanabilir. “yüzen oteller” konut olmadığı zaman yaratıcı bir çözümdür. Bir Cruise gemisini limanda “yüzen otel” şekline dönüştüremek bizim uzmanlık alanımızdır. Hatta olası bir afet anında “yüzen oteller” sağlamak veya şehir genelinde kongre, uluslararası konferanslar, küresel spor etkinlikleri olduğunda dünya çapında ünlü yolcu gemileri veya değişik boyutlardaki yatlarlarla hizmet vermek ve bu kiralama hizmetlerini sizlere sunmak bizim işimizdir.

Cruise Gemisi bir Konser Alanı olabilir

Sadece size özel olarak kiralanmış Cruise gemisi özel bir düğün, bağış veya gösteri severler için bulunamayacak bir mekandır. Müzik hayranları, yiyecek ve içecek meraklıları veya sanat severler için toplanabilecekleri eşsiz bir alan ve unutulamayacak hatıralarla süslüyebilecekleri hatta sanatçılarla tanışabilecekleri olağanüstü gösteri ve eylence merkezidir.

Ürün Tanıtımı

Hiçbir şey denizde yeni bir ürünün tanıtımını daha heyecan verici kılamaz. Cruise Gemisini ürününüz için eşsiz bir vitrin yapmak için kullanabilirsiniz. (Örnek: lüks otomobil üreticisi bir Cruise gemisinde yeni modelini tanıttı.)

Kurumsal Yıldönümleri

Bir şirket yıldönümünü kutlayabilmek için Cruise Gemisi kiralamak önemli bir fırsattır. Bir Cruise gemisinde her türlü kilometre taşlarını kutlamak ve başarıları için emeği geçenlere “teşekkür ederim” demek önemli bir yoldur, (Örnekler: Oyuncak şirketleri, model ajansları, teknoloji şirketleri)

Best Turizm Cruise Charter Servisi bu konuda uzmandır

Son 30 yılda, Best Cruise Charter tüm dünyada, her ölçekteki gruplar için gemi ve işletilen cruise gemisi kiralamada size yardımcı olabilmek tek amacımızdır. Siz sadece hayal edin, bizde hayallerinizi gerçekleştirelim.docbanner (1)

Comments are closed