Hakkımızda


Dünyadaki  en büyük Cruise ürünü yelpazesine sahip olan BEST CRUISE CHARTER’in veBEST UK TRAVEL’ın acentası olarak BEST TURİZM…mainheader

2015 yılında BEST CRUISE CHARTER firmasının Türkiye Tek Yetkili satıcısı ünvanını almamız ile başlayan büyüme sürecimiz, bünyemize katılan  Cunard, Royal Caribbean, 6 Yıldızlı Oceania ile Türkiye’nin en önde gelen Cruise firması haline gelmemizi sağlamıştır. Bu gemi şirketlerinin  haricinde  Norwegian Cruise Line, Costa Cruise, MSC, Celebrity Cruises, Croisie Europa, Star Cruises, ve Crystal Cruises’ın satış temsilciklerini de bünyemizde barındırmaktayız.

star-cruise-bannerCRUISE…
Herkesin konuşacağı, geniş kitlelere ulaşacak, farklı ve değişik bir organizasyon için denizlerin görkemli yüzen saraylarında akıllardan silinmeyecek eşsiz lezzetler, konfor, sınırsız eğlence dolu büyüleyici bir Cruise seyahati ile 5 yıldızlı konforu yakalamak…

Özel işçilik ve son teknoloji donanımlarla tasarlanmış küçük şehirler olarak nitelendirebileceğimiz muhteşem gemiler…

Her türlü damak tadına ve lezzetine uygun, misafirlerinizin çok memnun kalacağı 24 saat yemek imkânı; özel restoranlardan, açık büfelere ve 24 saat oda servisine kadar, uluslar arası mutfaklar, çeşitli tatlar a la carte ve açık büfe restoranlar…

Tam pansiyon konaklama, servis ve hizmet kalitesi göz önüne alındığında fiyat avantajı ve ödediğinizden çok daha fazlasını alacağınız bir seyahat olma avantajları..

Bavulunuzu açmadan 1 haftada 4-5 değişik ülke görmek…

Sayısız liman göreceğiniz lüks bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve oteliniz de sizinle birlikte geliyor…

İrili ufaklı toplantı salonları dışında, toplantı salonuna dönüştürülebilen lounge ve tiyatro salonları ve gerekli  toplantı ekipmanı…


IceShow_Oasis-Class

Her boyutta gruplar için yolcu gemisi kiralamanız artık mümkün. Size seçkin, özel fırsatlarla dolu Cruise gemisi kiralama imkanlarını sunuyoruz. Satış veya tanıtım programlarınız için 500 Staterooms veya küresel bir kongre için 2500 oda ihtiyacınız olsun, Artık endişelenmenize gerek yok! tamamiyle size özel charter cruise gemisinde güvenlik ve gizlilik sağlanarak katılımcılarınızla birlikte olağanüstü, benzersiz ve prestijli unutulmaz bir deneyim sahibi olabilirsiniz.

Cruise Gemisi Kiralama Türleri

Toplantılar, Konferanslar veya Kongreler

Kiralayabileceğiniz Cruise gemisinde konferans ve toplantılarınızı yapabilir ve geminin tüm olanaklarından faydalanabilirsiniz. Hatta Cruise gemisi bütün özel kullanımı gerektiren kurumsal ya da küresel toplantılarınız için mükemmel bir mekandır. Örnek olarak, yönetim kurulu toplantılarınız için sadece size özel bir yat kiralamak artık mümkün, Cruise gemisi kiraladığınız takdirde, bayi veya franchise toplantılarınız için salonlar, dinlenme odaları tamamiyle hizmetinizde olacaktır. Veya genel fonksiyon alanlarına ihtiyaç duyulabilecek hükümet toplantıları, Belediye toplantıları veya Parti toplantıları için özel paketleri hizmetinize sunabiliriz.

7082star-cruise-bannerÖzel Teşvik ve Seyahat Programları

Sadece sizin için özelleştirilmiş bir gemide elit bir grubun parçası olmak, yıldız gibi karşılanmak ve hizmet almak katılanları motive edebileceği gibi organizasyon sahiplerinide erişilmez kılacaktır. Böyle hazırlanmış bir seyahat herkes için büyük ve unutulamayacak bir ödüldür. (Örnek: Cruise gemilerimiz Birçok Banka ve sigorta vede yüksek teknoloji şirketlerine ev sahipliği yapmıştır.)

Limanda Cruise Gemisi Kiralama

Bir liman kentinde aciliyet gerektiren hallerde ilave konut ihtiyacı sadece yolcu gemileri kullanılarak sağlanabilir. “yüzen oteller” konut olmadığı zaman yaratıcı bir çözümdür. Bir Cruise gemisini limanda “yüzen otel” şekline dönüştüremek bizim uzmanlık alanımızdır. Hatta olası bir afet anında “yüzen oteller” sağlamak veya şehir genelinde kongre, uluslararası konferanslar, küresel spor etkinlikleri olduğunda dünya çapında ünlü yolcu gemileri veya değişik boyutlardaki yatlarlarla hizmet vermek ve bu kiralama hizmetlerini sizlere sunmak bizim işimizdir.

Cruise Gemisi bir Konser Alanı olabilir

Sadece size özel olarak kiralanmış Cruise gemisi özel bir düğün, bağış veya gösteri severler için bulunamayacak bir mekandır. Müzik hayranları, yiyecek ve içecek meraklıları veya sanat severler için toplanabilecekleri eşsiz bir alan ve unutulamayacak hatıralarla süslüyebilecekleri hatta sanatçılarla tanışabilecekleri olağanüstü gösteri ve eylence merkezidir.

Ürün Tanıtımı

Hiçbir şey denizde yeni bir ürünün tanıtımını daha heyecan verici kılamaz. Cruise Gemisini ürününüz için eşsiz bir vitrin yapmak için kullanabilirsiniz. (Örnek: lüks otomobil üreticisi bir Cruise gemisinde yeni modelini tanıttı.)

Kurumsal Yıldönümleri

Bir şirket yıldönümünü kutlayabilmek için Cruise Gemisi kiralamak önemli bir fırsattır. Bir Cruise gemisinde her türlü kilometre taşlarını kutlamak ve başarıları için emeği geçenlere “teşekkür ederim” demek önemli bir yoldur, (Örnekler: Oyuncak şirketleri, model ajansları, teknoloji şirketleri)

Best Turizm Cruise Charter Servisi bu konuda uzmandır

Son 30 yılda, Best Cruise Charter tüm dünyada, her ölçekteki gruplar için gemi ve işletilen cruise gemisi kiralamada size yardımcı olabilmek tek amacımızdır. Siz sadece hayal edin, bizde hayallerinizi gerçekleştirelim.

Sunulan hizmetler ve aktiviteler;
Her akşam broadway showlarını aratmayacak gösteriler
Açık hava gösteri alanları
Açık havada film seyretme imkânı
Mağazalar
Casino
Disko
Bar ve Lounge alanları
Jakuzili , açık ve kapalı havuzlar
Açık alanlarda koşu parkuru
Spa ve Fitness Merkezi
Kuaför
Solaryum
Dev su kaydırakları
Buz pateni pistleri
Kaya tırmanış duvarları
Basketbol, futbol, golf sahaları

Okyanuslar, denizler ve nehirlerde değişik rotalar ve limanlar
Akdeniz
Adriyatik
Alaska
Avustralya & Yeni Zelanda
Baltık
Norveç Fiyortları
Güney Amerika
Hint Okyanusu (Maldivler, Seyşeller, Mauritius, Madagaskar)
Kanada
Karayipler (Batı, Doğu, Güney)
Karadeniz
Uzakdoğu Nehirler: Tuna Nehri, Mekong nehri, Volga, Ren nehri, Mosel Nehri, Rhone Nehri, Sen Nehri, Saone Nehri, Yangtze Nehri, Main Nehri, Dinyeper Nehri, Chobe Nehri, Douro Nehri, Po Nehri, İrrawaddy (Myanmar) Nehri, Mississippi Nehri…

• Avrupa’nın en lüks, konforlu ve dünyanın en yeni nehir gemisi filosuna sahip, yepyeni standartlarıyla Avrupa nehir turlarına yeni bir konsept getirmiş olan nehir gemileriyle mavi yeşil suların ve büyüleyici ortaçağ kasabalarının tadını çıkarmak…BUKTRV3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *